Активности

“Сви ће у бориће” и ове године!

Наши ученици и учитељи приредили су још један излет и дружење за крај ове школске године. У питању је активност која је организована и прошле школске године, а коју су реализатори назвали “Сви ће у бориће”. Као и прошле године, и ове је то био излет до борове шуме и “Еко парка” изнад Стубице. Сва одељења млађих разреда из Стубице, Поповца и Забреге упитили су се пут природе и тамо провели дивно пре подне.
Драго нам је што овакво дружење полако постаје традиција у нашој школи!

Погледајте још фотографија.

Povezane vesti

Пројектна настава из грађанског васпитања у одељењу 6/2

Sanja Dikic

Ручни рад на делу – шивење, вез и шарене кутије за сунђере и креде

Sanja Dikic

Последњи наставни дан за ученике 8. разреда

Sanja Dikic