Активности

XVII Вечерња приредба у Забреги

У среду, 11. јуна, са почетком у 18.30h, у дворишту наше школе у Забреги, одржана је 17. по реду Вечерња приредба. У приредби су учествовали сви ученици од 1. до 4. разреда. Овакве приредбе учитељ Владан Стојановић кренуо је да припрема са својим ђацима традиционално за крај сваке школске године, а и ове године су се радо придружиле учитељице Марија Жикић и Марија Јовичић. Имали смо прилику да чујемо рецитаторе, гледамо кратке шаљиве скечеве, драмску тачку са гусарима и вилама и плесне тачке. Приредби су присуствовали ученици, родитељи и наставници, а пријатној атмосфери допринело је и само окружење наше школе у том селу.
Велико браво за труд!

Погледајте још фотографија.

Povezane vesti

Пројектна настава из грађанског васпитања у одељењу 6/2

Sanja Dikic

Ручни рад на делу – шивење, вез и шарене кутије за сунђере и креде

Sanja Dikic

Последњи наставни дан за ученике 8. разреда

Sanja Dikic