Активности

Заслужени излет до Јагодине!

У понедељак, 9. јуна 2025. године, петоро учитеља и 37 ученика упутило се на излет у Јагодину. У питању су ученици млађих разреда из Поповца и Забреге. Ово је био заслужен излет који су ученици и њихове одељењске старешине организовали захваљујући средствима која су прикупили на новогодишњем базару. Превоз до Јагодине обезбедио је локални превозник “Еуролин”. У Јагодини су обишли излетиште “Поток” и Зоолошки врт Јагодина, а у повратку свратили у парк “Халић”.
Лепо дружење за крај ове школске године!

Погледајте још фотографија.

Povezane vesti

Пројектна настава из грађанског васпитања у одељењу 6/2

Sanja Dikic

Ручни рад на делу – шивење, вез и шарене кутије за сунђере и креде

Sanja Dikic

Последњи наставни дан за ученике 8. разреда

Sanja Dikic