Такмичења

Виктор 3. место на Републичком такмичењу из биологије!

Виктор Ракић, ученик одељења 8/3, освојио је 3. место на Републичком такмичењу из биологије одржаном 19. маја у Београду, поносно нам је саопштила његова менторка, наставница биологије, Ивана Ђокић. Поносни смо и сви ми, а Виктор ће због свог успеха остварити право на додатне поене приликом уписа у средњу школу. Браво Викторе! 

Povezane vesti

Нађа на додели награда за конкурс “Крв живот значи”

Sanja Dikic

Међуокружно такмичење у атлетици

Sanja Dikic

Републичко такмичење из историје

Sanja Dikic