Активности

Кићење јелке у школском дворишту у Стубици

У свим нашим школама, сваке године се оките јелке у холовима и учионицама. Ове године је ученицима и учитељицама у Стубици пала још једна идеја на памет, па су заједничким снагама окитили и садницу која је недавно посађена у дворишту школе у том селу. Јако лепа активност којој су се сви обрадовали!

Povezane vesti

Последњи наставни дан за ученике 8. разреда

Sanja Dikic

Креативци из Шалудовца

Sanja Dikic

Преводимо и пишемо глагољицу

Sanja Dikic